Novinky

 
Odpočinkový rok 2018

Odpočinkový rok 2018

18.3.2018

Milí partneři, přátelé, kamarádi, po náročném roce 2017 jsme se s realizačním týmem rozhodli k relaxačnímu roku 2018. Vrcholem sezóny je mistrovství Evropy v irském Dublinu, které se koná v srpnu. Do té doby se zúčastním tradičních závodů jako je: Karlovarský Pohárek, IDM Berlín, MČR, Lignano – itálie. Tento rok je pro mě nejdůležitější, co se týče kvalifikační třídy. Dle rozhodnutí mezinárodního paralympijského výboru (IPC) musí každý plavec podstoupit opětovné klasifikaci z důvodů nového systému pro rozřazování sportovců do klasifikačních tříd. Mimo plavání se zúčastňuji různých akcích, kde rád poznávám nové možnosti, nové lidi. Za zmínku rozhodně stojí jízda na autodromu v Mostě, kde jsem si splnil svůj dětský sen a to řídit autobus.

 
Pomáhej Pohybem

Pomáhej Pohybem

19.2.2018

Stala se mi parádní věc. Právě jsem se dostal do aplikace EPP od Nadace ČEZ.

 
Arny potvrdil své světové prvenství

Arny potvrdil své světové prvenství

4.12.2017

V čase 43,35 sekund si Arnošt Petráček, paralympijský vítěz z Ria 2016, doplaval pro zlatou medaili na Mistrovství světa handicapovaných plavců v Mexiku a potvrdil tak svou roli nejlepšího plavce na světě ve své kategorii. Na 50 m znak vytvořil rekord šampionátu a úspěšně zakončil letošní sportovní přípravu: „Tento rok byl pro mne velmi náročný! Je za mnou extrémně dlouhá příprava na odložené Mistrovství světa v Mexiku kvůli zemětřesení, absolvoval jsem sérii soustředění a to dokonce dvakrát i ve vysokohorském středisku Schnalstalu pro lepší aklimatizaci organismu. Jsem tedy totálně vyčerpaný, ale šťastný, že to dopadlo vítězstvím,“ uvedl bezprostředně po závodě Arnošt Petráček. Účast Arnošta Petráčka na Mistrovství světa v Mexiku pokračuje ještě závodem 5. 12. 2017, kdy ho čeká druhá a zároveň poslední disciplína 50m volný způsob.

 
Arnyho 13. komnata sklízí ocenění

Arnyho 13. komnata sklízí ocenění

30.10.2017

Skvělá zpráva! Díl 13. komnaty s Arnym vyhrál hlavní cenu na festivalu SPORTfilm Liberec.

 
Soustředění s Emilem

Soustředění s Emilem

23.10.2017

Z důvodu velké rekonstrukce českobudějovického bazénu jsem využil nabídky od Nadačního fondu Emil v Brně, který mi vytvořil vynikající tréninkové podmínky pro individuální soustředění před MS v Mexiku. V Brně jsem strávil krásný čas od 16.10.2017 do 20.10.2017.

 
Díky Emilovi!

Díky Emilovi!

12.10.2017

Nadační fond Emil nabídl Arnymu pomoc s financováním nečekaně prodloužené přípravy před MS v Mexiku! Chtěli bychom jim moc poděkovat.

 
Nový termín MS v Mexiku

Nový termín MS v Mexiku

11.10.2017

Paralympijští plavci, kteří se chystají na mistrovství světa v Mexico City, budou muset v přípravě naplavat mnohem více kilometrů, než měli původně v plánu. Z důvodu velkého zemětřesení v místě konání světové akce byli organizátoři nuceni termín konání přeložit…

 
Arny má vlastní e-shop

Arny má vlastní e-shop

4.10.2017

Od dnešního dne můžete nakoupit Arnyho originální kolekci. Postupně budeme přidávat další věci, budou soutěže, limitovaný edice atd. Máte se na co těšit.

 
MS v Mexiku zrušeno

MS v Mexiku zrušeno

22.9.2017

Milí přátelé, vzhledem k velkému zemětřesení v Mexico City se ODKLÁDÁ mistrovství světa!