Arnošt zvítězil v Českém poháru

středa, 3. prosince 2014

10818661_10152884013587162_616098194_n

Dne 29.11.2014 se konaly plavecké závody zdravotně handicapovaných sportovců v Praze na Strahovském stadionu pod názvem Strahov CUP, které pořádalo občanské sdružení Kontakt bB. Strahov CUP byl závěrečným závodem Českého poháru 2014, který vyhrál Arnošt Petráček s celkovým ziskem 4123 bodů.

Starty Arnošta na Strahov Capu, který patří do série Českého poháru společně s Karlovartským pohárem a mistrovstvím České republiky, byl na 200m volný způsob, ve kterém se plavci podařilo dosáhnout osobního rekordu. Další závod byl 50 m volný způsob, který Arnošt zaplaval v čase 41,85. Oslavy úspěchu, celkové vítězství v Českém poháru, oslavil paralympionik s kolegy z Talent Teamu Jiřím Prskavcem a Lukášem Rohanem. Talent team je projekt společnosti United Sport Partners, který vznikl ve spolupráci s Institutem sportovního lékařství. Jeho hlavním cílem je zajistit vybraným talentům kvalitní podmínky pro jejich další sportovní a osobnostní růst, a to zejména v oblastech tréninkového zázemí, zdravotního zabezpečení, PR a manažerského vedení.