Arny hodnotí rok 2015

pondělí, 11. ledna 2016

12483701_10205593319018997_401287515_n

Milí partneři, přátelé a kamarádi, rok 2015 je za námi a dovolte mi jeho shrnutí. Byl pro mne velice náročný, ať ze sportovního hlediska, tak i z osobního.

Zúčastnil jsem se několika závodů a soustředění. Za zmínku určitě stojí Mistrovství Německa, kde se mi podařilo ve velké konkurenci získat bronzovou medaili v disciplíně 50m motýlek. Hlavním vrcholem roku bylo Mistrovství světa v Glasgow, kde se mi moc nedařilo, ale podařilo se mi probojovat do finále v disciplíně 50m znak, kde bohužel došlo ke sporné diskvalifikaci. Cílem mistrovství světa bylo vyplavat si limity na letošní paralympijské hry v Rio de Janeiru a to se podařilo. Na závěr roku mě čekal finálový závod Českého poháru Strahov Cup a dokonce jsem ho i vyhrál.

Zúčastnil jsem se i několika benefičních akcí. Například Štěstí s překážkou s mým hlavním partnerem pečovatelská služba Ledax o.p.s. nebo jsem byl jedním z aktérů v charitativním kalendáři jihočeských sportovců Power of breath pro hemato-onkologické oddělení nemocnici v Českých Budějovicích.
Moc vám všem děkuji za podporu v mých činnostech a těším se na olympijský rok, který bude hodně zajímavý a náročný.