Karlovarský Pohárek

úterý, 31. března 2015

Poharek (2)

Dne 28. 3. 2015 se konal tradiční ročník Karlovarského Pohárku již po 13. Patronem závodů byl tradičně žokej Josef Váňa.

Tyto závody jsem měl jako test před mistrovství Německa, které se uskuteční od 16. do 19. dubna.  Startoval jsem ve 3 disciplínách – 50m znak, 50m motýlek, 50m volný způsob. V disciplíně 50m znak se mi podařil zlepšit čas o 2 vteřiny. Pokud by závody byly zařazeny do programu mezinárodního paralympijského výboru, padl by nový evropský rekord. Závodů se celkem zúčastnilo 117 plavců z celé České republiky, ze Slovenska a jeden plavec z Německa.  Celkově jsem získal za dvojboj 2166 bodů a první místo.

Večer proběhlo slavnostní vyhlášení v Hotelu Thermal, kde nám k poslechu a k tanci hrála skupina Flying Parties. Závody se jako vždy povedly.