1000x1000-1447069407-075

Jak Arny prožil říjen

Pondělí 9.11.2015

Arnošt popisuje svůj nabitý podzimní program. Přečtěte si, co všechno zvládl a co ho čeká.

"Minulý měsíc jsem se nezastavil. Mám radost, že jsem si mohl po 3 letech společně s taťkou udělat kurz rozhodčího II. třídy. Jeden víkend jsme absolvovali teoretickou část a další týden pak praktickou při plaveckých závodech „Podzimní cena Jindřichova Hradce“.

Další sobota patřila mým kamarádům z plaveckého klubu Vodomílek Jihlava, kteří pořádali již 11. ročník Jihlavského ježka, kde jsem měl funkci vrchního rozhodčího. Jsem rád, že účast byla hojná.  Závody byly zakončeny slavnostním vyhlášení v Pivním ráji, kde se zároveň pořádala oslava 10. výročí klubu.

Také jsem měl možnost přednášet studentům, kteří studují obor Speciální pedagogika v Praze. Snažil jsem se je informovat o mé činnosti ohledně zapojení ve sportu i mimo něj.

A v neposlední řadě jsem měl nádherné setkání s mými kolegy a hlavními partnery z projektu Talent Team v Praze. Řekli jsme si navzájem své celoroční úspěchy, poslechli přednášku o trénování a fyzické přípravě, absolvovali jsme mediální trénink a celé setkání jsme zakončili focením.

Říjen byl pro mne velmi náročný, ale užil jsem si ho. Již v tomto měsíci mne čeká společenské setkání s mými přáteli z Prachatic z občanského sdružení Stroom Dub a dne 21.11.2015 mám na programu poslední závody Strahov Cup v tomto roce."

Sportu zdar!
Váš Arny

© 2022 Arnošt Petráček Vyrobil FT Sun