1000x1000-1420641824-20130217arny-48

Jak hodnotí rok 2014 Arnošt Petráček?

Středa 7.1.2015

Milí partneři, přátelé, kamarádi, bývá zvykem hodnotit uplynulý rok. Pokud bych i já měl tedy zhodnotit rok 2014, měl bych být s tímto rokem velmi spokojen.

V podstatě se mi dařilo ve všech důležitých oblastech mého života. Ve sportu i ve studiu.
Na závodech v Berlíně jsem vyhrál titul Mistra Německa v disciplíně 50m motýlek, v disciplíně 50 m znak jsem se dostal do finále. Další velké závody bylo Mistrovství Evropy v holandském Eindhovenu. Z bazénu se mi podařilo vylovit zlato a stříbro. Titul Mistra Evropy a zlatou medaili v disciplíně 50 m znak a stříbrnou medaili  v disciplíně 50m  volný způsob.  V domácích závodech se také dařilo a za loňský rok jsem získal prvenství v Českém poháru plavání handicapovaných plavců. K těmto sportovním úspěchům mi pomáhají mí trenéři  Jiří Filip z oddílu Plavání České Budějovice a Jiří Dvořák ve fitness centrum Pouzar.
Co se týká mého studia, uzavřel jsem  první ročník na Vysoké škole technicko ekonomické v Českých Budějovicích. Toto mé studium probíhá díky obrovské pomoci firmy pečovatelské služby Ledax, která mi sponzorsky poskytuje asistenční doprovod v docházkách na přednášky.
Za pomoci mých dalších skvělých přátel jsem byl zařazen do projektu Talent team, který pomáhá talentovaným sportovců v jejich přípravě a to po všech stránkách. Díky České asociaci tělesně handicapovaných  sportovců jsem zařazen i v programu Ministerstva  školství a tělovýchovy a sportu do programu na podporu reprezentantů České republiky.
Děkuji všem mým přátelům a sponzorům za skvělou podporu ve všech mých činnostech a doufám, že se mi bude i nadále dařit alespoň tak, jako v loňském roce.  Váš Arny

© 2022 Arnošt Petráček Vyrobil FT Sun