PRO Arny, z.s.

Spolek PRO Arny z.s. byl založen nejen za účelem rozvoje sportovních aktivit handicapovaného plavce Arnošta Petráčka, ale také za účelem pomoci při zajištění podpory v jeho každodenním životě. Spolek má zastřešovat výše uvedené aktivity, ale zároveň vytvořit zázemí pro všechny podporovatele z řad fyzických a právnických osob, které aktivity Arnošta Petráčka již podporují nebo o podpoře přemýšlí.

Podpora směřuje nejen k dosažení stupňů vítězů a dalších světových rekordů, ale i k zajištění osobních asistentů a pomůcek, které pomáhají Arnymu žít i „pozemský“, mediálně ne tak významný život.

Číslo účtu: 266520847/0300

Zapojte se do aktivit, které Vám automaticky přinesou jenom a jenom potěšení… a také pocit lehkosti, který Arnoštu Petráčkovi, dokáže dát právě jen voda.

Podmínky přijetí do spolku PRO Arny jsou jednoduché. Stačí zaslat přihlášku v elektronické podobě na email: info@arnostpetracek.cz nebo poštou na Lenka Štifterová, Riegrova 1756/51, České Budějovice, 37001.
Pak už jen zaplatit členský příspěvek do 15 dnů od doručení o schválení přijetí a to na účet PRO Arny, z.s.: 266520847/0300. Výše členského příspěvku je 1000 Kč na rok pro fyzickou osobu a 5000 Kč na kalendářní rok pro právnickou osobu.

 

 

Dokumenty spolku PRO Arny, z.s. k nahlédnutí a stažení:

 

© 2022 Arnošt Petráček Vyrobil FT Sun